Tunnel Vision (häftad)
Fler böcker inom
Format
Häftad (Paperback)
Språk
Engelska
Antal sidor
388
Utgivningsdatum
2001-10-01
Upplaga
0 Ed. of 2001
Förlag
MTV Books
Illustrationer
black & white illustrations
Dimensioner
176 x 128 x 20 mm
Vikt
340 g
Antal komponenter
1
Komponenter
Paperback
ISBN
9780743423526

Tunnel Vision

A Novel

Häftad, Engelska, 2001-10-01
262 kr
Skickas inom 2-5 vardagar.
Fri frakt inom Sverige för privatpersoner.
A wryly comic and unpredictable story in the tradition of "High Fidelity", Lowe's charming debut draws readers along on a deep personal journey through chaos, commitment and love.
Visa hela texten

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Bloggat om Tunnel Vision