Passar bra ihop
|
De som köpt den här boken har ofta också köpt Svartvintern (pocket) av Marianne Cedervall | |||
|
Pris för båda:
|
Kundrecensioner
Det finns 2 recensioner av Spinnsidan. Betygsätt och recensera pocketen du också - du kan vinna 200 kr varje månad i tävlingen "Månadens recension".
Anna Birgitta Haverling, 18 april 2013
Ja KÄRA nån, om det bara kunde fungera så...fast då skulle det kanske inte finnas så mycket folk på denna jord om alla hade den kraften. Nå, bra och rolig var den! Älskar Hervor!
maringer, 2 januari 2013
Har redan läst de 2 första böckerna om Miriam och Hervor. Läser nu med flit långsamt, vill inte att denna boken ska ta slut och längtar redan efter uppföljaren. Vilka härliga personligheter i Miriam och Hervor! En fint målande beskrivning utav den gotländska bygden, byns invånare och dessutom en trivsam spänning gör det svårt att släppa boken. Rekommenderas varmt, jag läser den med ett leende på läpparna och den får mig att längta till Gotland. Snälla, fortsätt skriv om dessa 2 kvinnor!
Fler böcker inom
- Språk: Svenska
- Serie: Mirjam och Hervor (del 3)
- Antal sidor: 316
- Utg.datum: 2012-04-16
- Upplaga: 1
- Förlag: Natur & Kultur
- Dimensioner: 180 x 110 x 17 mm
- Vikt: 180 g
- SAB: Hc
- ISBN: 9789127133389
Fler böcker av Marianne Cedervall
StormsvalaMarianne Cedervall
E-bok
146:-
|
SvartvinternMarianne Cedervall
Pocket
48:-
|
SvinhuggMarianne Cedervall
Pocket
48:-
|
Mit besten WünschenMarianne Cedervall
Häftad
99:-
|
