The Death Cure (häftad)
Format
Häftad (Trade Paper)
Språk
Engelska
Antal sidor
368
Utgivningsdatum
2013-01-01
Förlag
Delacorte Press
Dimensioner
215 x 152 x 19 mm
Vikt
281 g
Antal komponenter
1
ISBN
9780385738781
The Death Cure (häftad)

The Death Cure

(1 röst)
Häftad Engelska, 2013-01-01
129
Skickas inom 3-6 vardagar.
Fri frakt inom Sverige över 149 kr för privatpersoner.
Finns även som
Visa alla 3 format & utgåvor
Read the third book in the #1 New York Times bestselling Maze Runner series, perfect for fans of The Hunger Games and Divergent. The first and second books, The Maze Runner and The Scorch Trials, are now major motion pictures featuring the star of MTV's Teen Wolf, Dylan O'Brien; Kaya Scodelario; Aml Ameen; Will Poulter; and Thomas Brodie-Sangster! Also look for James Dashner's newest novels, The Eye of Minds and The Rule of Thoughts, the first two books in the Mortality Doctrine series. It's the end of the line.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. The Death Cure
  2. +
  3. The Maze Runner (Maze Runner, Book One): Book One

De som köpt den här boken har ofta också köpt The Maze Runner (Maze Runner, Book One): Book One av James Dashner (häftad).

Köp båda 2 för 233 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Bloggat om The Death Cure