Book Of Lost Things (häftad)
Fler böcker inom
Format
Häftad (Paperback)
Språk
Engelska
Antal sidor
528
Utgivningsdatum
2007-01-01
Förlag
Simon & Schuster Export
Dimensioner
218 x 135 x 31 mm
Vikt
440 g
Antal komponenter
1
ISBN
9780743298902
Book Of Lost Things (häftad)

Book Of Lost Things

Häftad Engelska, 2007-01-01
199
Skickas inom 3-6 vardagar.
Fri frakt inom Sverige för privatpersoner.
Finns även som
Visa alla 4 format & utgåvor
In the tradition of C.S. Lewis and Gregory Maguire's "Wicked," bestselling author Connolly ("The Black Angel") offers a creative coming-of-age story about one boy's journey into adulthood by combining dramatic themes with edge-of-your-seat suspense and a fantastical imagination.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Book Of Lost Things
  2. +
  3. A Little Hatred

De som köpt den här boken har ofta också köpt A Little Hatred av Joe Abercrombie (inbunden).

Köp båda 2 för 412 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Bloggat om Book Of Lost Things