Local Woman Missing (häftad)
Format
Häftad (Trade Paper)
Språk
Engelska
Antal sidor
352
Utgivningsdatum
2021-05-01
Upplaga
Original
Förlag
Park Row
Antal komponenter
1
ISBN
9780778311430
Local Woman Missing (häftad)

Local Woman Missing

Häftad Engelska, 2021-05-01
189
  • Skickas inom 7-10 vardagar.
  • Gratis frakt inom Sverige över 159 kr för privatpersoner.
Finns även som
Visa alla 5 format & utgåvor
From the New York Times bestselling author of THE GOOD GIRL and THE OTHER MRS. comes a riveting new thriller about a series of disappearances that rock a small Chicago suburb. Perfect for fans of Sarah Pekkanen, Lisa Jewell, and Megan Miranda.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Local Woman Missing
  2. +
  3. The Other Mrs

De som köpt den här boken har ofta också köpt The Other Mrs av Mary Kubica (häftad).

Köp båda 2 för 298 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Fler böcker av Mary Kubica