Children Of Blood And Bone (inbunden)
Fler böcker inom
Format
Inbunden (Hardback)
Språk
Engelska
Antal sidor
544
Utgivningsdatum
2018-03-06
Förlag
Henry Holt And Co. (Byr)
Dimensioner
231 x 155 x 43 mm
Vikt
708 g
Antal komponenter
1
ISBN
9781250170972

Children Of Blood And Bone

(1 röst)
Inbunden,  Engelska, 2018-03-06
261
  • Skickas från oss inom 3-6 vardagar.
  • Fri frakt över 249 kr för privatkunder i Sverige.
Finns även som
Visa alla 6 format & utgåvor
Adeyemi conjures a stunning world of dark magic and danger in her West African-inspired fantasy debut--the launch volume of her Legacy of Orisha series--ideal for fans of Leigh Bardugo and Sabaa Tahir.baa Tahir.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Children Of Blood And Bone
  2. +
  3. Powerless

De som köpt den här boken har ofta också köpt Powerless av Lauren Roberts (häftad).

Köp båda 2 för 391 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Fler böcker av Tomi Adeyemi