Milo's World Book 3 (inbunden)
Format
Inbunden (Hardback)
Språk
Engelska
Antal sidor
120
Utgivningsdatum
2020-07-21
Förlag
Lion Forge, LLc, The
Medarbetare
Kennedy, Mike (red.)
Dimensioner
279 x 221 x 15 mm
Vikt
704 g
Antal komponenter
1
ISBN
9781549306723
Milo's World Book 3 (inbunden)

Milo's World Book 3

The Cloud Girl Limited Edition Hardcover

Inbunden Engelska, 2020-07-21
199
  • Skickas inom 7-10 vardagar.
  • Gratis frakt inom Sverige över 159 kr för privatpersoner.
Kan levereras innan julafton!
The village's tranquility is once again threatened as a mysterious girl is found floating in the lake, one who has a strange connection to the wild brambles that climb into the sky, and the terrible monsters that are climbing down to terrorize the land! It's now up to Milo and Valia to embrace their innate magical powers to save the land! A beautifully illustrated, family-friendly, magical adventure in the vein of AMULET, THE WIZARD OF OZ, etc. The third of three self-contained story volumes.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Milo's World Book 3
  2. +
  3. Little Tails in the Jungle

De som köpt den här boken har ofta också köpt Little Tails in the Jungle av Frederic Brremaud, Federico Bertolucci, Mike Kennedy (inbunden).

Köp båda 2 för 368 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Fler böcker av författarna