Aydin Insan Ve Toplum (häftad)
Format
Häftad (Paperback / softback)
Språk
Turkiska
Antal sidor
142
Utgivningsdatum
2019-01-29
Förlag
Iau International
Medarbetare
Arslan, Mahmut (ed.)
Illustrationer
Black & white illustrations
Antal komponenter
1
Komponenter
67:B&W 6.69 x 9.61 in or 244 x 170 mm (Pinched Crown) Perfect Bound on White w/Gloss Lam
ISBN
9781642261998
Aydin Insan Ve Toplum (häftad)

Aydin Insan Ve Toplum

Häftad Turkiska, 2019-01-29
279
Skickas inom 10-15 vardagar.
Fri frakt inom Sverige för privatpersoner.
stanbul Aydn Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji ve Psikoloji Bölümlerinin birlikte çkarttklar Aydn nsan ve Toplum Dergisinin yeni saysn sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sayda da sizlere yine sosyoloji ve psikoloji içerikli dolu dolu bir dergi hazrladk.

?Sünnet Operasyonunun Çocuklar Üzerindeki Ruhsal Etkileri? balkl ilk makalemizde, Türkiye?de sünnete verilen olumlu ve olumsuz anlamlar, operasyonun çocuklarn ruh sal üzerindeki etkileri konu edinilmitir.

?Evli Bireylerde Balanma Stiller ve Bilisel Esnekliin liki Doyumuna Etkisi? balkl ikinci makalede evli bireylerde balanma stilleriyle bilisel esnekliin iliki doyumuna etkisi incelenmitir.

Üçüncü makalemiz, ?stanbul 112 Acil Salk Hizmetleri Çalanlarnn Mesleki Tükenmilik Düzeyleri ve Alglanan Stresle Baa Çkmada Evlilik Doyumunu Yordamlama Gücü? balkl çalmadr. Bu makalede, stanbul 112 Acil Salk Hizmetleri (ASH) çalanlarnn mesleki tükenmilik düzeyleri, alglanan stres ve stresle baa çkma stratejilerinin evlilik doyumunu yordama gücünü incelenmitir.

Sizlere sunduumuz dördüncü çalmamz, ?Üniversite Örencilerinin Mutluluk, Psikolojik Salamlk ve Öz Yeterlik Düzeyleri Arasndaki liki?yi konu edinmektedir. Makalede, üniversite örencilerinin mutluluk, psikolojik salamlk ve öz yeterlik düzeyleri arasndaki iliki incelenmi, üniversitelerin Psikolojik Danma Birimlerinin önemine vurgu yaplmtr.

Beinci çalmamz, ?Üniversite Örencilerinde Aile çi iddete Maruz Kalma le Öfke Duygusu Arasndaki likinin ncelenmesi? adl çalmadr. Bu aratrmada üniversite örencilerinin çocukken aile içi iddete maruz kalp kalmamalar ile öfkeye ilikin tepkileri arasndaki iliki ele alnmtr.

Dergimizin sizlere sunduumuz son makalesi ?Fiziksel-Sözel iddet Davran ve Dürtüsellik Arasnda Öfkenin Araclk Etkisinin ncelenmesi? balkl makaledir. Makale, iddet davrannn ortaya çkmasnda etkili olduu düünülen unsurlar incelemektedir.

yi okumalar dileriz.

Prof. Dr. Mahmut ARSLAN

About the Publisher (IAU International)

Istanbul Aydin University (IAU) has been providing flexible and relevant education to students with the knowledge and opportunities. Istanbul Aydin University, one of the best universities in Europe, makes lives better by producing leaders equipped with quality to serve society.  IAU provide flexible and relevant education at all stages of lif...
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Aydin Insan Ve Toplum
  2. +
  3. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ AYDIN İNSAN ve TOPLUM

De som köpt den här boken har ofta också köpt İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ... av Mahmut Arslan (häftad).

Köp båda 2 för 418 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Fler böcker av Mahmut Arslan

Bloggat om Aydin Insan Ve Toplum