Alisik #2 (e-bok)
Format
E-bok
Filformat
EPUB med Adobe-kryptering
Om Adobe-kryptering
Nedladdning
Kan laddas ned under 24 månader, dock max 3 gånger.
Språk
Engelska
Antal sidor
63
Utgivningsdatum
2018-03-28
Förlag
Titan Comics
ISBN
9781785863226
Alisik #2 (e-bok)

Alisik #2 E-bok

E-bok (EPUB - DRM), Engelska, 2018-03-28
69
Laddas ned direkt
Läs i vår app för iPhone, iPad och Android
Still dead and but no longer alone in the cemetery, Alisik is helped by the ghostly residents of the graveyard to unravel the mystery of her afterlife.A beautifully illustrated comic by German creators Hubertus Rufledt and Helge Vogt.Will appeal to fans of Neil Gaiman and Tim Burton's The Corpse Bride and Nightmare Before Christmas.
Visa hela texten

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Fler böcker av Hubertus Rufledt