Naturens mirakeldrycker : gröna juicer, smoothies, shots och longdrinks (inbunden)
Format
Inbunden
Språk
Svenska
Antal sidor
159
Utgivningsdatum
2017-08-02
Förlag
Tukan Förlag
Medarbetare
Danielsson, Malte (foto)
Dimensioner
250 x 195 x 15 mm
Vikt
680 g
SAB
Qcaf
ISBN
9789176178959

Naturens mirakeldrycker : gröna juicer, smoothies, shots och longdrinks

(1 röst)  |   Läs 1 recension
Inbunden,  Svenska, 2017-08-02
169
  • Skickas från oss inom 2-3 vardagar.
  • Fri frakt över 249 kr för privatkunder i Sverige.
Finns även som
  • Ladda ned och läs i Bokus Reader.
    19
Visa alla 1 format & utgåvor
Finns det mytomspunna livselixiret på riktigt? Ett elixir som gör dig mer balanserad, gladare, yngre, vackrare och vitalare?

Ja, menar Marlene Gustawson som är författare till Naturens mirakeldrycker och som tidigare bl.a. skrivit succéböckerna Gröna juicer & smothies: Turboladda kroppen med rå energi och Gröna soppor & smoothie bowls.

I Naturens mirakeldrycker delar Marlene Gustawson med sig av en mängd näringstäta drycker som håller kroppen pigg och ung. Det handlar inte bara om juicer och smoothies. Här finns även stimulerande shots, hälsosamma teer, vitaliserande soppor och energiboostande longdrinks.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Naturens mirakeldrycker : gröna juicer, smoothies, shots och longdrinks
  2. +
  3. Smoothie bibeln

De som köpt den här boken har ofta också köpt Smoothie bibeln av Eliq Maranik (inbunden).

Köp båda 2 för 427 kr

Kundrecensioner

Det finns 1 recension av Naturens mirakeldrycker : gröna juicer, smoothies, shots och longdrinks. Har du också läst boken? Om du har köpt den på Bokus.com vill vi gärna höra vad du tyckte om den! Sätt ditt betyg »
  1. mirakeldrycker
    "Örthäxan" Miranda, 23 december 2017

    Mycket bra bok med drycker för våra kroppar och Guds natur har alltid något att bjuda på. I mina vänners lag är jag s.k. en "örthäxa" som äter det mesta av vad skogen har att bjuda på.

    Jag rekommenderar verkligen denna bok och ska prova efter julmaten på någon av dessa drycker.

Visa alla 1 recensioner

Fler böcker av Marlene Gustawson