-
Bra studentpresent
Köpte boken som studentpresent till min son. Han tyckte att den var superbra, enkel att fylla i och en rolig bok att läsa i i framtiden. Då ska jag nämna att han varken gillar att skriva eller läsa. Ska även ge en till min dotter när det är hennes tur att ta studenten.
Bra att det är blandat med rader som man ska skriva själv och ord att ringa in som stämmer med den man är eller tror att man kommer att bli.
Rekommenderas.
-
Världens bästa presentbok!!!
Underbar bok där man på ett par timmar fyller i hur man tror att ens liv och Sverige kommer att se ut om ett antal år. Kluriga frågor där man på ett positivt sätt spekulerar om sin framtid. Jag har bestämt mig för att öppna min bok den dagen jag fyller 30 år. Ska verkligen bli spännande och se hur mycket som har slagit in;)
-
Jättefin bok!
Boken är jättefin, fyllt i min nu och ska öppna den 2031. Det enda jag skulle vilja "klaga" på är att det dels finns ett fel i en av listorna där en rad kryssrutor försvunnit och att förseglingen är jättesvår att hitta en penna vars bläck fäster på. Jag kommer att sätta en bit tejp över men skulle något litet kunna förändras vore det nog just den lilla förseglingstejpen. Allt annat är jag mer än nöjd med så givetvis blir det full pott.
Det mest intressant med boken var att få sitta o...
Läs hela recensionen