Fame, Fate, and the First Kiss (inbunden)
Format
Inbunden (Trade Cloth)
Språk
Engelska
Antal sidor
384
Utgivningsdatum
2019-02-01
Förlag
Harperteen
Dimensioner
211 x 150 x 36 mm
Vikt
454 g
Antal komponenter
1
Komponenter
Hardcover
ISBN
9780062675798
Fame, Fate, and the First Kiss (inbunden)

Fame, Fate, and the First Kiss

(1 röst)
Inbunden Engelska, 2019-02-01
199
Skickas inom 5-8 vardagar.
Fri frakt inom Sverige för privatpersoner.
Finns även som
Visa alla 2 format & utgåvor
In the second of three companion novels from fan favorite author Kasie West comes an effervescent story about chasing your dreams and following your heart, perfect for fans of Jenny Han and Huntley Fitzpatrick.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Fame, Fate, and the First Kiss
  2. +
  3. Love, Life, and the List

De som köpt den här boken har ofta också köpt Love, Life, and the List av Kasie West (häftad).

Köp båda 2 för 318 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Fler böcker av Kasie West

Bloggat om Fame, Fate, and the First Kiss