Fame, Fate, and the First Kiss (inbunden)
Format
Inbunden (Trade Cloth)
Språk
Engelska
Antal sidor
384
Utgivningsdatum
2019-02-01
Förlag
Harperteen
Dimensioner
211 x 150 x 36 mm
Vikt
454 g
Antal komponenter
1
Komponenter
Hardcover
ISBN
9780062675798
Fame, Fate, and the First Kiss (inbunden)

Fame, Fate, and the First Kiss

(2 röster)  |  Läs 1 recension
Inbunden Engelska, 2019-02-01
148
  • Skickas inom 5-8 vardagar.
  • Gratis frakt inom Sverige över 199 kr för privatpersoner.
Finns även som
Visa alla 1 format & utgåvor
In the second of three companion novels from fan favorite author Kasie West comes an effervescent story about chasing your dreams and following your heart, perfect for fans of Jenny Han and Huntley Fitzpatrick.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Fame, Fate, and the First Kiss
  2. +
  3. The Distance Between Us

De som köpt den här boken har ofta också köpt The Distance Between Us av Kasie West (häftad).

Köp båda 2 för 245 kr

Kundrecensioner

Det finns 1 recension av Fame, Fate, and the First Kiss. Har du också läst boken? Sätt ditt betyg »
  1. En bra bok helt enkelt
    Andrea S. Vessman, 23 september 2021

    Jag gillar verkligen Kasie West och jag tycker inte att hon skriver något dåligt även om denna bok inte fick topp betyg så fick den 4 av 5 vilket är bra ändå.
    Längre recension hittar man på https://upinmytree.wordpress.com/2019/06/29/fame-fate-and-the-first-kiss-by-kasie-west/

Visa alla 1 recensioner

Fler böcker av Kasie West