Sommarens bästa pocketerbjudande
Listen to Your Heart (inbunden)
Format
Inbunden (Trade Cloth)
Språk
Engelska
Antal sidor
336
Utgivningsdatum
2018-05-01
Förlag
Point
Dimensioner
222 x 146 x 31 mm
Vikt
417 g
Antal komponenter
1
Komponenter
,
ISBN
9781338210057
Listen to Your Heart (inbunden)

Listen to Your Heart

(1 röst)  |  Läs 1 recension
Inbunden Engelska, 2018-05-01
159
Skickas inom 2-5 vardagar.
Fri frakt inom Sverige för privatpersoner.
Ideal for fans of Morgan Matson and Jenny Han, this latest from YA contemporary queen West ("Lucky in Love") is an adorable rom-com loosely inspired by "Sleepless in Seattle."
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Listen to Your Heart
  2. +
  3. Always Never Yours

De som köpt den här boken har ofta också köpt Always Never Yours av Emily Wibberley (inbunden).

Köp båda 2 för 318 kr

Kundrecensioner

Det finns 1 recension av Listen to Your Heart. Har du också läst boken? Sätt ditt betyg »
  1. Listen to your heart
    Andrea S. Vessman, 20 juni 2018

    Alltså jag älskar den här författarinnan så det är ingen överraskning att jag älskar hennes nyaste bok Listen to your heart. Det är en supersöt historia om Kate som blir vald till programledare för skolans podkast. Ett jobb som hon motvilligt vill ha. Lägg till en ärke rival och en supersöt kille som heter Diego och som är hennes bästa väns Alana's crush. Och du får en riktigt härlig dramatisk soppa med massor av söta ögonblick och massor av missförstånd.
    Och ta bara och titta på bokomsla... Läs hela recensionen

Visa alla 1 recensioner

Fler böcker av Kasie West

Bloggat om Listen to Your Heart