Tunnel Vision (häftad)
Fler böcker inom
Format
Häftad (Paperback)
Språk
Engelska
Antal sidor
388
Utgivningsdatum
2001-10-01
Upplaga
Original ed.
Förlag
MTV Books
Illustrationer
black & white illustrations
Dimensioner
176 x 128 x 20 mm
Vikt
340 g
Antal komponenter
1
Komponenter
Paperback
ISBN
9780743423526
Tunnel Vision (häftad)

Tunnel Vision

A Novel

Häftad, Engelska, 2001-10-01
247
Skickas inom 3-6 vardagar.
Fri frakt inom Sverige för privatpersoner.
Julklapp? Beställ boken senast måndag 18 december kl. 10:45 med "Snabb frakt" för leverans innan julafton - Läs mer
A wryly comic and unpredictable story in the tradition of "High Fidelity", Lowe's charming debut draws readers along on a deep personal journey through chaos, commitment and love.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Tunnel Vision
  2. +
  3. New Free Chocolate Sex

De som köpt den här boken har ofta också köpt New Free Chocolate Sex av Keith Lowe (häftad).

Köp båda 2 för 478

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Bloggat om Tunnel Vision