Here We Are Now (häftad)
Format
Häftad (Paperback)
Språk
Engelska
Antal sidor
304
Utgivningsdatum
2017-11-07
Förlag
Harpercollins
Dimensioner
210 x 140 x 10 mm
Vikt
268 g
Antal komponenter
1
ISBN
9780062694041
Here We Are Now (häftad)

Here We Are Now

Häftad Engelska, 2017-11-07
130
  • Skickas inom 5-8 vardagar.
  • Gratis frakt inom Sverige över 199 kr för privatpersoner.
Finns även som
Visa alla 3 format & utgåvor
From the author of My Heart and Other Black Holes comes a novel about family, friendship, and the power of music--about a girl who meets the famous rock star father she never knew, and goes on a road trip with him to discover the truth of her own past. Perfect for fans of Nick Hornby or Fangirl.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. Here We Are Now
  2. +
  3. Neanderthal Man

De som köpt den här boken har ofta också köpt Neanderthal Man av Svante Paabo (häftad).

Köp båda 2 för 311 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Fler böcker av Jasmine Warga