Häftad, Svenska, 2015
Slå börsproffsen! : tio steg till bättre aktieaffärer
Av Jan Öberg
215 kr
Skickas tisdag 10/11. Fri frakt över 249 kr.
Fler format och utgåvor
Beskrivning
Produktinformation
- Utgivningsdatum: 2015-09-03
- Mått: 135 x 210 x 15 mm
- Vikt: 220 g
- Format: Häftad
- Språk: Svenska
- Antal sidor: 160
- Upplaga: 1
- Förlag: Ekerlids
- Medarbetare: AnneSophie Sjöblom
- ISBN: 9789187391989
Utforska kategorier
Betyg & recensioner
16 recensioner, genomsnitt 4.1/5
- 5/5 Henrik G
Köpte boken först som ljudbok, kunde inte låta bli att köpa boken också! Lättläst och tydlig där Jan lär dig alla grunder för att inte göra alla misstag som andra gjort. Följer honom på aktierea o Facebook, detta har hjälpt mig enormt i kunskap och kapital. Tack Jan !!!!!!!
- 3/5 Bo L
Det är alltid bra med lite mer allmänbildning om aktier och det finns bättre böcker av M Hernhag t ex
- 5/5 Andreas O
Har lyssnat igenom boken och har själv insett en del av vad som beskriv i denna bok men den förtydligar och vidareutvecklade mina kunskaper. En bra och välstrukturerad bok.
Tack Jan! - 5/5 Inga
Äntligen en "lätt" bok om aktier! Även om jag är hyfsat insatt sedan tidigare, gav denna bok mig en hel del insikter samt handgriplig och lättförståelig hjälp att komponera en egen aktieportfölj! Det var både spännande och enkelt att kombinera sin egen portfölj. Nu ser jag med intresse fram emot hur den utvecklas!
- 5/5 BK
Bra bok för den som kan lite om aktiemarknaden och vill fördjupa sig. Speciellt för den som gillar analyser i Excel.